Vyhledávání

 

FAQ

Vyřídíte převod vozidla na mou osobu a kolik za tuto službu účtujete?

Ano o převod vozidla se nemusíte starat. Vše za Vás vyřídíme na základě ověřené plné moci. Zařídíme i evidenční kontrolu na STK, která je nutná pro převod vozidla. Za tuto službu včetně všech správních poplatků účtujeme 2.500,-Kč.

Jak dlouho trvá vyřídit leasing nebo úvěr na ojetý vůz?
Vše je možné vyřídit přímo u nás v autobazaru v řádu desítek minut.

Jaké doklady potřebuji k uzavření leasingu či úvěru na ojetý vůz?
Základními doklady jsou občanský a řidičský průkaz. Ostatní jsou specifické dle kupující osoby (soukromá osoba, živnostník, firma, cizinec). Kompletní informace najdete v sekci Financování.

Je možné ukončit leasing či úvěr předčasně nebo je vždy nutné dodržet stanovenou dobu?
Úvěrovou i leasingovou smlouvu je možné ukončit dříve. Naši odborníci na financování ojetých vozů Vám s tím rádi poradí.

Vybral jsem si u Vás auto, které bych si chtěl koupit na splátky. Co když z nenadálých důvodů (ztráta zaměstnání, nemoc) nebudu moci splátky platit?
Pro tyti případy doporučujeme pojištění splátek proti skutečnostem jako je ztráta zaměstnání či pracovní neschopnost.

Nabízíte také pojištění ojetých vozů?
Přímo u nás v autobazaru můžete během pár minut uzavřít povinné ručení, havarijní pojištění i další speciální pojištění. Více o této službě uvádíme v sekci Pojištění.

Mohu si vybrané auto před koupí vyzkoušet?
Samozřejmě. Vždy je Vám umožněna zkušební jízda i prověření technického stavu vlastním mechanikem.

Lze u Vás vyměnit starší auto za novější?
Doporučujeme službu auto na protiúčet, kdy u nás necháte své staré auto a pohodlně odjedete novým. Ušetříte tak čas i peníze. Více se můžete dozvědět v sekci Auto na protiúčet.

Jaké doklady budu potřebovat pro výkup vozu?
Zde záleží, kdo dává auto do výkupu. Jednotlivé osoby (soukromá osoba, podnikatel, cizinec atd.) a doklady po nich vyžadované najdete v sekci Výkup vozu – potřebné doklady.

Mohu u vás prodat auto v komisním prodeji?
Ano, komisní prodej nabízíme od počátku naší činnosti. Výhodou je, že Váš vůz nejen vystavíme na viditelném místě v našem autobazaru, ale také jej dále propagujeme na vlastních webových stránkách autobazaru Car4U a různých prodejních dalších portálech typu Sauto, Tipcars, Annonce, Cars, Automix, Autobazar, RajAut, SportovniVozy, Autanet, Auta, atd.

Je stav tachometru skutečný stav km?

Stav tachometru opisujeme z počítadla tachometru a tento stav uvádíme i v inzerci (oddíl stav tachometru). Skutečný stav kilometrů (pokud je nám znám) deklarujeme v poznámce karty vozu, případně tuto informaci poskytujeme při návštěvě autobazaru při nahlédnutí do dokumentace k vozidlu. Od Ledna 2015 se stav km u vozidel dá ověřit ZDARMA na nově zřízených stránkách Ministerstvem dopravy https://www.kontrolatachometru.cz/ .

Mimosoudní vyřizování stížností spotřebitelů

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů (tj. zejména sporů souvisejících s kupní smlouvou) je příslušná Česká obchodní inspekce. http://www.coi.czAdresa

Car4U, s.r.o.

U Závodu 204 (průmyslový areál)

250 70 Odolena Voda

Kontakty

Telefon: +420 606 66 69 99

Telefon: +420 602 10 20 30

E-mail: info@car4u.cz

Otevírací doba

Po - Pá: 09:00 - 12:00 - 13:00 - 17:00

So: 09:00 - 13:00

Ne: zavřeno