Vyhledávání

 

Průběh výkupu

Zajímá Vás, jak dlouho trvá a co vše je třeba absolvovat v rámci prodeje Vašeho vozu do autobazaru? Výkup vozu včetně podepsání smluv a vyplacení peněz je proces, který obvykle netrvá déle než hodinu. Samozřejmě je důležité, abyste měli vše v pořádku a byli vybaveni potřebnými doklady.

  1. Přijedete k nám do Car4U a kontaktujete našeho specialistu na výkup vozů.
  2. Kontrola dokladů je prvním krokem pro úspěšný výkup vozu. Soustřeďuje se na ověření údajů v technickém průkazu. Především je třeba zjistit, zda nebyl vůz havarován a zda jste jeho skutečným majitelem. Samozřejmě můžete prodat vůz i v případě, že nejste majitelem. Běžně se to řeší notářsky ověřenou plnou mocí majitele, jež je zapsaný ve velkém technickém průkazu.
  3. Prověření jízdních vlastností testovací jízdou trvající cca 10 minut.  Zkontrolují se nejen jízdní vlastnosti ale také funkčnost všech systémů vozu. Součástí je také kontrola příslušenství ve výbavě prodávaného vozu.
  4. Ověření legálnosti původu vozu a stav najetých kilometrů probíhá pro urychlení průběhu výkupu, zatímco Vy jste na technické jízdě. Ověřujeme, zda Váš vůz absolvoval technické kontroly, počet najetých kilometrů, zda není vůz zatížen půjčkou či leasingem, zda není předmětem exekuce a v neposlední řadě zda se VIN kód shoduje s údaji v technickém průkazu. K prověření původu vozu využíváme také databázi odcizených vozů.
  5. Servisní prohlídka následuje ihned po návratu ze zkušební jízdy. Důkladně se kontrolují možné závady nebo opotřebení. Zjišťuje se jaké opravy a servis bude vůz potřebovat, aby se mohl stát prodejným v Car4U. Součástí servisní prohlídky může být také kontrola, při níž využíváme moderní diagnostická zařízení spolupracujících servisů, abychom odhalili případné závady, nefunkčnost či rizika, jež nejsou jinak viditelná. Rozsah takové prohlídky závisí na stáří a předpokládané ceně vozu.
  6. Návrh ceny vyplývá ze všech provedených kontrol a zkoušek doplněných o podstatné údaje o Vašem voze (stáří, najeté kilometry, výbava, barva atd.). Cena může být ovlivněna také vnějšími faktory, jako jsou poruchovost typu vozu, množství a cena podobných vozů na trhu a především zájem zákazníků o tento model. Přesto všechno se Vám vždy snažíme nabídnout férovou cenu. 
  7. Dohoda na navrhované ceně je podpořena ze strany autobazaru především zveřejněním všech o voze zjištěných skutečností potenciálnímu prodávajícímu. Na námi navržených cenách se shodneme s 90% klientů.
  8. Vyplacení peněz může proběhnout jak v hotovosti tak převodem na účet. K výkupu aut se musí vytvořit kupní smlouva, v níž máte shrnuty veškeré náležitosti. Veškeré další formality vyřídíme za Vás. Dokonce nemusíte ani vůz odhlašovat. Jakékoliv právní či technické problémy přebíráme na sebe.

Právě jste si ověřili, že prodat vůz do autobazaru není žádna věda. Jedná se o opravdu poměrně rychlý proces, kde se Vašemu vozu věnuje několik odborníků najednou. Výsledná cena je tedy souhrou všech faktorů ovlivňujících ceny podobných vozů na trhu. Více o tom co vše může cenu zvýšit či snížit se dočtete v sekci Co ovlivňuje cenu vozu.
Zajímá Vás, kolik Vám dáme za Váš vůz? Objednejte se na tel. čísle 606 666 999.Adresa

Car4U, s.r.o.

U Závodu 204 (průmyslový areál)

250 70 Odolena Voda

Kontakty

Telefon: +420 606 66 69 99

Telefon: +420 602 10 20 30

E-mail: info@car4u.cz

Otevírací doba

Po - Pá: 09:00 - 12:00 - 13:00 - 17:00

So: 09:00 - 13:00

Ne: zavřeno