Vyhledávání

 

O nás

Společnost Car4U s.r.o. byla založena v roce 2008. Ve své činnosti se specializujeme na nákup a prodej ojetých vozů nejrůznějších značek. V nabídce našeho autobazaru najdete široký výběr vozů. Naší snahou je získávat do prodeje především vozy v perfektním stavu a často i s nadstandardní výbavou, pochopitelně vždy s ohledem na provozní stáří.

Tým Car4U se skládá ze zkušených pracovníků disponujících dlouholetou praxí s prodejem a nákupem ojetých vozů. Naše komplexní služby poskytujeme v katastru města Odolena Voda (přímo u dálnice D8 mezi sjezdy Kralupy nad Vltatou a Zdiby 10km od oblasti Praha Čakovice Letňany Ďáblice), kde najdete bohatou nabídku našich vozů na přehledné prodejní ploše v průmyslovém areálu Aero Vodochdy, kde se nachází i autoservis jak osobních tak nákladních vozidel.

Z hlediska počtu a rozmanitosti nabízených vozů sice nemůžeme být konkurencí velkým autobazarům, ale můžeme nabídnout přátelskou, téměř rodinnou atmosféru při vašem nákupu. Našemu zákazníkovi poskytneme všechny nám známé informace, které požaduje nad rámec informací uvedených v inzerci a na kartách vozidel. Umožňujeme podrobnou prohlídku vybraného vozidla vlastním odborníkem či mechanikem. Není pro nás problém po předchozí dohodě se zákazníkem navštívit značkový či jím vybraný servis v rozumné dojezdové vzdálenosti. Naším cílem je, aby zákazník své rozhodnutí učinil svobodně a ze své vůle.

Protože je naším cílem mít co možná nejvíce spokojených zákazníků, nabízíme celou řadu dalších služeb. Nabídka různých druhů financování či pojištění je již samozřejmostí. U nás Vám ke všem těmto službám nabízíme poradenství, spolupracujeme s tými vyškolených finančních expertů společností ESSOX, HOME CREDIT nebo SAUTOLEASING. Rádi Vám poradíme také při výběru vozu či u dalších námi poskytovaných služeb, mezi něž patří výkup vozů, komisní prodej či nákup vozu na protiúčet.

V minulosti jsme naše služby rozšířili také o prověřování původu vozu, které provádíme jediným veřejně dostupným placeným systémem Cebia. Konečně jsme se dočkali, že Ministerstvo dopravy zřídilo stránky na prověření stavu km ZDARMAhttps://www.kontrolatachometru.cz/ Všechny vozy nabízené v Car4U podrobujeme prohlídce a s ohledem na zjištěné skutečnosti garantujeme jejich původ. Vozy s nejasným či pochybným původem při výkupu odmítáme.


Galerie autobazaru

Fotografie autobazaru Car4U


Adresa

Car4U, s.r.o.

U Závodu 204 (průmyslový areál)

250 70 Odolena Voda

Kontakty

Telefon: +420 606 66 69 99

Telefon: +420 602 10 20 30

E-mail: info@car4u.cz

Otevírací doba

Po - Pá: 09:00 - 12:00 - 13:00 - 17:00

So: 09:00 - 13:00

Ne: zavřeno